על החברה

אודות / פרופיל החברה

בשנת 2012 הקים מוטי בן אולד את חברת ליק-לוק ומאוחר יותר הצטרף אליו מיכאל ניאזוב – שניהם בעלי ניסיון ומוניטין בתחום הביטוח. מאז, חברת לילוק משמשת כחממה לפיתוח מערכות טכנולוגיות חדשניות, לגילוי ולמניעה של הצפות מים, דליפות גז וגניבות רכבים.

כבר בתחילת דרכה, הקפידה החברה לפתח פתרונות איכותיים, אמינים ונגישים המעניקים מענה מדויק ומלא לצרכים השונים של הלקוחות.

חברת ליק-לוק מעניקה ללקוחותיה שירות מלא החל מהשיווק והמכירה, דרך מערך ההתקנה ועד לתחזוקה ולתמיכה. החברה מלווה את לקוחותיה בכל אחד ואחד משלבי ההיכרות עם המערכת, התפעול והתחזוקה.

Leak-Lock מערכת מתקדמת לגילוי דליפות מים

גולת הכותרת של מוצרי החברה היא מערכת Leak-Lock לגילוי ומניעת נזקי הצפות מים.

מניעת נזקים מבעוד מועד

מסקרים שנערכו על ידי חברות הביטוח, עולה כי מרבית דליפות המים מתרחשות בשעות בהן הלקוח אינו נמצא בנכס. לכן מערכת Leak-Lock האלחוטית המתקדמת, בעלת אפשרות לסגירה אוטומטית של ברז המים הראשי באתר (ללא צורך בגורם אנושי), היא הפתרון האולטימטיבי למניעת הצפות מים.

Leak-Lock נחשבת למערכת מועדפת על ידי חברות הביטוח, משום שהיא ממזערת את נזקי הצפות מים.

בשל ייתור הצורך בחיבור ה-Leak-Lock אל מערכת החשמל, עלות התקנת המערכת נמוכה משמעותית מהמוצרים המקבילים לה בשוק. פתרון ייחודי זה, הרשום כפטנט ובעל תקנים בינלאומיים, ממזער סיכונים ומצמצם הפסדים שיכולים להסתכם בעשרות מיליוני שקלים.

המערכת המתקדמת, אותה משווקת חברת ליק-לוק בין השאר גם לחברות ביטוח ולסוכני הביטוח העצמאיים, משנה את מאזן ההפסדים ומפחיתה כמעט לחלוטין את תופעת ההצפות בנכס.

עסקים שבוחרים להתקין את המערכת, מצמצמים את הפגיעה בסביבת העבודה הכוללת, מלבד הוצאה כספית ועוגמת נפש, גם אובדן ימי עבודה. בעלי בתים פרטיים, חוסכים לעצמם את הטרטור והבירוקרטיה הכרוכים בטיפול בנזקי מים ובהשגת פיצויים מחברת הביטוח.

אמינות המערכת לגילוי ולמניעת הצפות מים

מכיוון שבניית המערכת התבססה על הצורך באמינות גבוהה. המערכת עמידה מאוד לבלאי סביר והיא יכולה לפעול לאורך זמן רב גם בתנאים הקשים ביותר.

כחלק בלתי נפרד מהשירות, מעניקה חברת ליק-לוק התקנה מקצועית, הדרכה ותמיכה במערכות לגילוי דליפות ומניעת הצפות מים. חברת ליק-לוק מעמידה לרשות לקוחותיה, מוקד פניות המפוקח ומנוהל על ידי צוות מקצועי בעל ניסיון רב בתחום.

המערכות למניעת וגילוי דליפות מים עומדות בתקני IOS-9001-2008, CE, וגם בדרישות משרד המסחר התעשייה ומכון התקנים. המערכות מיוצרות מחומרי גלם פלסטיים והמארזים עמידים מפני רטיבות IP-53. המערכות לגילוי דליפות מים ומניעת הצפות פועלת על ברזים כדוריים, בגדלים הנעים בין 1-1/2, בעלי תקן ישראלי. המערכת מסוגלת להעניק פתרונות לכל הקטרים הקיימים ובין השאר גם לברזים בעלי קטרים גדולים.

המערכות לגילוי דליפות ומניעת נזקי מים, הן מערכות עצמאיות שפועלות גם במהלך הפסקת חשמל.

המקצועיות, השירות, והאמינות של חברת ליק-לוק מאפשרים לכול לקוח לקבל פתרון מותאם אישית למניעת נזקי הצפות מים בבית, בעסק, במשרד או בבניין רב קומות.